Şirket Haberleri

CW Enerji’den 1,5 milyon dolarlık ürün satışı anlaşması

0
CW Enerji’den 1,5 milyon dolarlık ürün satışı anlaşması

Güneş paneli üreticisi CW Enerji, yurt içinde yerleşik müşterisi ile güneş paneli ürünü için 1,5 milyon dolar (KDV hariç) tutarında ürün satışı sözleşmesi imzaladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yeni iş anlaşmaları çerçevesinde CW Enerji ile yurt içinde yerleşik müşterisi arasında, şirketin ürettiği güneş paneli ürününün satışı için anlaşma sağlandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, yeni anlaşmalara imza atmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, “Son olarak güzel bir anlaşma daha yaptık. Bu anlaşmaya göre şirketimiz ile yurt içinde yerleşik müşterimiz arasında, şirketimizin üretmiş olduğu güneş paneli ürünü için toplamda KDV hariç 1 milyon 528 bin 409,75 dolar tutarında ürün satışı konusunda anlaşma sağlanmıştır. Böylesine değerli bir anlaşmaya daha imza atmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sarvan, CW Enerji olarak, yerli ve milli olarak ürettikleri güneş panelleri ile sektöre önemli bir katkıda bulunduklarını ve daha yaşanabilir bir çevre için çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti.

Güneş enerji sektöründe güçlü anlaşmalara imza atmaya devam edeceklerini belirten Sarvan, şunları kaydetti:

Kendimizi sürekli geliştirerek ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek daha sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamaya devam ediyoruz. Ülkemizin enerji alanında bağımsızlık kazanması için yenilenebilir enerji yatırımları çok büyük önem taşıyor. Bu bilinçle hareket ediyoruz ve yaptığımız her anlaşma ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. ‘Güneşin Olduğu Her Yerde’ vizyonumuzla katma değerli ürünler üreterek sektör adına kazanımlar sağlamayı sürdüreceğiz.

Aksa Jeneratör RePower projesini başlattı

Previous article

Consus Enerji’nin ilk çeyrek net karı 12 milyon lira seyivesinde gerçekleşti

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.